Ćwiczenia na lotnisku i powitanie nowego samolotu.

W sobotę, 19 września strażacy z naszej jednostki mieli dziś możliwość zapoznania się z płytą piotrkowskiego lotniska oraz taktyką działań z udziałem statków powietrznych. Sprawdziliśmy lokalizację hydrantów i ich wydajność. Finałem było przywitanie nowego samolotu SP-HIP i stworzenie powitalnej salwy wodnej.

Powitaliśmy tego „smoka” iście po strażacku!

Nowy samolot SKY FORCE Polskie Centrum Spadochronowe wylądował na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. To SP-HIP, który będzie służył do wyrzutu skoczków spadochronowych.

Naszym strażakom oprócz możliwości szkoleniowych SKY FORCE Polskie Centrum Spadochronowe przygotowało wspaniałą niespodziankę! Zostaliśmy zaproszeni na pokład nowego Skyvana i polecieliśmy nad Przygłów oraz Zalew Sulejowski. Dziękujemy serdecznie za mega niespodziankę, cenne informacje i wspaniałą przygodę!

Usługi hydrauliczne Piotrków Trybunalski. KOLTERM INSTALACJE
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boss
1 miesiąc temu

Jesteście WIELCY!!! Wielkie podziękowania za obecność i uczestnictwo w tych ćwiczeniach. To co pokazaliście, Wasz zapał do pracy oraz możliwości są bardzo budujące. Życzymy samych sukcesów i spokojnej służby
Pozdrawiamy SKYFORCE TEAM – POLSKIE CENTRUM SPADOCHRONOWE 💪👍