Strażackie 9,98 w Meszczach

Słońce, piękne okoliczności przygody i mnóstwo ruchu…. to wszystko towarzyszyło podczas IV Strażackiego 998, które odbyło się 2 czerwca w lasach Leśnictwa Meszcze (gmina Moszczenica) .

Nie mogło tam zabraknąć silnej ekipy z KSRG OSP Przygłów! Trasa biegowo – rowerowa prowadziła przez lasy Nadleśnictwa Meszcze. W tej sportowej zabawie wzięły udział całe rodziny. Organizatorzy zapewnili dla wszystkich, medale, poczęstunek, wodę mineralną, a dla najlepszych nie zabrakło nagród rzeczowych.

Dzięki rzeszy sponsorów wśród startujących rozlosowano upominki. Podczas tej edycji zbierano pieniądze na pomoc w leczeniu 8-miesięcznej dziewczynki zmagającej się z chorobą nowotworową – Zuzi Kani.

Organizatorami wydarzenia byli: OSP w Moszczenicy, PSP w Piotrkowie Trybunalskim, Nadleśnictwo Piotrków, Gmina Moszczenica, Powiat Piotrkowski, Harcerze z 86 PDH Knieja, OSP w Kosowie.

Wydarzenie to dofinansowane było z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Organizatorom gratulujemy tak świetnie zorganizowanego wydarzenia. Do zobaczenia na trasie za rok!

Fot. Marta Rytych

Usługi hydrauliczne Piotrków Trybunalski. KOLTERM INSTALACJE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o